Grey Blocker – opinie o preparacie przeciw siwieniu

Problem siwych włosów prędzej czy później będzie dotyczył każdego. Ciekawostką jest to, że w dzisiejszych czasach pierwsze siwe włosy pojawiają się już u dwudziestolatków! Nie ma tu znaczenia płeć – ta oznaka starzenia się może dotyczyć zarówno kobiet jak też mężczyzn. Dla wielu osób, szczególnie młodych, widoczny upływ czasu to prawdziwy problem. Nie tylko natury estetycznej, ale również psychicznej. Właśnie z tego powodu koncerny farmaceutyczne prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych metod walki z tym problemem, jednak tylko nieliczne są naprawdę skuteczne. Jedną z najciekawszych propozycji na rynku jest obecnie preparat Grey Blocker. W czym jest on lepszy niż reszta?

Wysoka skuteczność preparatu na siwe włosy Grey Blocker leży przede wszystkim w unikalnym składzie kapsułek, nad którym wiele lat pracowało grono naukowców z całego świata. Producent kapsułek deklaruje, że regularne zażywanie preparatu pozwoli raz na zawsze uwolnić się od kłopotliwych wizyt w salonie fryzjerskim i farbowania włosów.

Składniki Grey Blocker: Biotyna – serum młodości

Głównym składnikiem kapsułki Grey Blocker jest biotyna, która już od dawien dawna ma szerokie zastosowanie w przemyśle kosmetycznym, zwłaszcza w poprawianiu kondycji włosów i paznokci. W preparacie Grey Blocker występuje jednak w niezwykle wysokim stężeniu, co pozwala na osiągnięcie widocznych rezultatów w bardzo krótkim czasie. Czemu rola biotyny w organizmie jest tak ważna? Pełni ona bowiem rolę koenzymu w wielu różnych reakcjach chemicznych, których produktem jest bezwodnik węglanowo – fosforanowy. Związek ten powstaje jako produkt uboczny w procesie karboksylacji, która natomiast leży u podstaw procesu budowania wszelkich struktur w organizmie. Prościej mówiąc, biotyna umożliwia szybką regenerację struktury włosa. Poza tym, związek ten zawiera w swoim łańcuchu atom siarki, który łącząc się z innymi tego typu atomami tworzy niewidzialną powłokę ochronną. Właśnie dzięki temu preparat Grey Blocker jest tak skuteczny w ochronie fryzury przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak np. promieniowanie ultrafioletowe.

Co jeszcze wpływa na skuteczność preparatu Grey Blocker?

Sama biotyna, nawet w największym możliwym stężeniu, to za mało. Potrzeba jeszcze kilku innych innowacyjnych składników, które wzajemnie potęgują swoje lecznicze działanie. Kolejnym ważnym elementem kapsułki Grey Blocker jest wysoce skoncentrowany ekstrakt z borówki czernicy. Jego wyjątkowość polega na niezwykłych wręcz właściwościach antyoksydacyjnych, dzięki czemu włosy zachowują naturalny pigment. Dzięki dodatkowi tego ekstraktu Grey Blocker unieszkodliwia obecne w otoczeniu wolne rodniki, wzmacniając kolor włosów i zwiększając ich elastyczność. Dodatkowo, składnik ten zawiera szereg przydatnych włosom składników mineralnych, takich jak mangan, cynk, selen i miedź. Warto wiedzieć, że ekstrakt z borówki czerniny coraz powszechnej stosuje się również w różnego typu kremach przeciwzmarszczkowych – przyszłość tego składnika jest więc bardzo ciekawa i dobrze się zapowiada.

Poza tym, preparat Grey Blocker swoją skuteczność zawdzięcza także dodatkowi kompleksu witamin z grupy B. Ich działanie polega na zwiększeniu przyswajalności pozostałych witamin i składników aktywnych, przez co jedna kapsułka Grey Blocker stanowi doskonale wchłanialną kompozycję elementów, które pozwalają zwalczać siwe włosy każdego dnia.

Trzy filary działania preparatu Grey Blocker

Wielopłaszczyznowe i kompleksowe działanie kapsułek Grey Blocker zapobiega siwieniu włosów, wzmacnia je i przywraca dawną elastyczność i blask. Preparat ten działa na trzech płaszczyznach.

Eliminuje problem siwych włosów – warto wiedzieć, że odpowiednia dieta i zabiegi pielęgnacyjne tutaj nie wystarczą. Potrzeba aktywnego preparatu, który nie tylko stwarza warunki do walki z procesem starzenia się, ale również aktywnie te procesy wspiera. Jego składniki powodują aktywizację komórki, która zaczyna wytwarzać większe ilości melaniny – barwnika, który odpowiada za zabarwienie włosów i skóry.

Wzmacnia strukturę włosów i odbudowuje je – warto wiedzieć, że piękna fryzura to nie tylko brak siwych włosów. To przede wszystkim działanie od podstaw, czyli zadbanie o ich zdrowie – odpowiednią strukturę i budowę na poziomie molekularnym. Składniki aktywne zawarte w preparacie Grey Blocker właśnie to umożliwiają. Odbudowują zniszczone włosy i sprawiają, że fryzura jest o prawie 80 procent mocniejsza aniżeli dotychczas.

Przywraca harmonię i eliminuje problemy z włosami – kapsułki Grey Blocker działają niejako automatycznie. Ich codzienne stosowanie aktywizuje pewne procesy w organizmie i powoduje ich narastanie, aż do uzyskania optymalnego poziomu. Sprawia to, że nie trzeba codziennie martwić się, czy naszym włosom nie trzeba dodatkowego zabiegu pielęgnacyjnego lub składników odżywczych.

Badania naukowe potwierdzają skuteczność preparatu Grey Blocker

Skuteczność opracowanej w Szwajcarii formuły przeciwko siwieniu włosów zdobyła bardzo dużą i szybką popularność. Z tego powodu szybko zainteresowały się nią czołowe ośrodki badawcze na świecie, przede wszystkim te w Stanach Zjednoczonych. Przebadania skuteczności formuły podjął się znany w środowisku dermatolog, dr James Verthongen, członek Amerykańskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Zaprosił on do eksperymentu 20 osób w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania siwizny włosów. Już miesięczne badania jednoznacznie wykazały, że u osób regularnie stosujących preparat Grey Blocker częstotliwość występowania siwych włosów zmniejszyła się aż o 67 procent!

Opinie specjalistów o preparacie Grey Blocker

Ten wynik szybko obiegł medyczny świat i wysunął tabletki Grey Blocker na pierwsze miejsce wśród najbardziej skutecznych preparatów na siwe włosy. Potwierdza to również profesor Sara Madley, szefowa kliniki dermatologicznej w Nowym Jorku. „Problem siwych włosów dotyczył również mnie i sama szukałam skutecznego sposobu, jak się z tym uporać. Na pozytywne recenzje preparatu Grey Blocker trafiłam w piśmie branżowym i od razu zechciałam przetestować ten środek. Efekty okazały się zdumiewające. Ilość siwych włosów znacznie spadła, a ja zyskałam pewność siebie i wiarygodność przed moimi pacjentami” – cieszy się prof. Sara.

Czy preparat Grey Blocker jest naprawdę skuteczny? Nasza opinia

Biorąc pod uwagę tak dobre wyniki badań naukowych oraz opinie specjalistów w dziedzinie dermatologii śmiało można stwierdzić, że Grey Blocker to obecnie najbardziej skuteczny środek przeciwko siwym włosom. Do myślenia daje również stale rosnąca liczba zadowolonych klientów, bowiem kapsułki te dostępne są w ciągle rosnącej liczbie krajów na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *