Auresoil Sensi & Secure – opinia o preparacie na poprawę słuchu

Zaburzenia związane z nieprawidłowym słyszeniem dotykają coraz więcej osób. Winne są nie tylko wady wrodzone, ale także nieodpowiednia higiena i przebywanie w ciągłym hałasie (od miejsca pracy po rodzinny dom). Nie wszystkie niekorzystne czynniki da się wyeliminować. Dlatego już dziś trzeba rozejrzeć się za preparatem, który pomoże w ochronie uszu (i tym samym słuchu), a takie kryteria spełnia Auresoil Sensi & Secure.

Auresoil Sensi & Secure – kompleksowe wsparcie dla słuchu

Preparat jest oparty na bazie olejków wyekstrahowanych z roślin leczniczych. Ma działanie wszechstronne:

 • pozwala oczyścić złogi woskowiny w uszach, nawet w miejscach trudniej dostępnych,
 • regeneruje skórę, a nawet komórki słuchowe,
 • zapobiega lub zwalcza infekcje.

W konsekwencji środek nie tylko dba o higienę uszu, zapobiega chorobom, ale także doraźnie poprawia słyszalność (np.: szeptów i niskich tonów – m.in. basy w muzyce).

Dla kogo jest przeznaczony preparat Auresoil Sensi & Secure?

Olejek warty jest stosowania przez wszystkich, którym zależy na utrzymaniu dobrego stanu uszu. Jednak szczególnie dobrze Auresoil Sensi & Secure sprawdzi się u osób mających problem ze słuchem, które zauważyły u siebie nadmierną produkcję woskowiny oraz które posiadają delikatne uszy.

Nadmiar woskowiny zatyka uszy, więc trzeba mu przeciwdziałać. Stosowanie preparatu ułatwia pozbycie się wosku oraz dokładne oczyszczenie ucha z jego resztek lub złogów. Dodatkowo niweluje konieczność oraz chęć zastosowania patyczków higienicznych, które taką woskowinę mogłyby wpychać do ucha, mocniej ją ubijając. Im mocniej ubita, tym bardziej prawdopodobna jest konieczność skorzystania z pomocy lekarza, czasami nawet laryngologa.

Olejek szybko pozwala pozbyć się problemu, a dodatkowo robi to bezpiecznie. Zaletą stosowania Auresoil Sensi & Secure jest także jego korzyść dla całości narządu słuchu. Z uwagi na swój skład olejek odżywia skórę, zmniejsza stany zapalne, podrażnienia, zabezpiecza je przed mikrourazami oraz doskonale regeneruje. Może nawet zwalczać drobnoustroje. Dzięki temu wszystkiemu wszystko jest dobrze słyszalne.

Dlaczego Auresoil Sensi & Secure jest tak skuteczny?

Główną zaletą preparatu jest dwufazowe działanie:

 1. Pierwsza faza usuwa nadmiar woskowiny ucha i poprawia proces samooczyszczenia się kanałów słuchowych. Odpowiednio stymulowane uszy rozpoczynają samodzielne oczyszczanie się.
 2. Druga faza ma przede wszystkim działanie pielęgnacyjne, nawilżające, odżywcze. Tutaj aktywuje się szczególnie olejek migdałowy. Olejki, głównie arganowy i goździkowy, chronią skórę przed wolnymi rodnikami, a ziołowe ekstrakty sprzyjają dostarczeniu do ucha witamin. Jak podkreślają użytkownicy, to chroni przed infekcjami.

Jak należy stosować Auresoil Sensi & Secure?

Kurację z wykorzystaniem Auresoil Sensi & Secure powinno się wykonywać regularnie – przynajmniej raz w tygodniu. Do olejku dołączony jest specjalny aplikator. Warto go używać, wtedy oczyszczanie uszu jest dużo skuteczniejsze niż przy stosowaniu olejku na patyczki lub bawełnianą szmatkę.

Niewielką ilość preparatu (1-3 krople) należy nabrać do zakraplacza i ostrożnie „uwolnić” wewnątrz ucha (pamiętając, aby nie umieszczać urządzenia zbyt głęboko). Po wkropieniu olejku nic nie trzeba robić. Przepłukiwanie wodą czy wycieranie uszu jest niepotrzebne (wręcz niekorzystne).

Aplikator należy schować, produkt szczelnie zamknąć i przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Produkt skierowany jest dla osób w różnych wieku, chociaż najczęściej korzystają z niego dorośli. W szczególności warto polecić go osobom, które mają problemy z nadwrażliwością uszu, niedosłyszeniem a także nadmiernie zbierającą się woskowiną.

Regularne stosowanie Auresoil Sensi & Secure to osłona, która chroni uszy przed różnorodnymi niekorzystnymi czynnikami. Pływakom i osobom chętnie spędzającym czas na basenie pomoże zapobiec dolegliwości nazywanej „uchem pływaka”.

Skład Auresoil Sensi & Secure – zdrowe, naturalne komponenty

Auresoil Sensi & Secure składa się z naturalnych komponentów pochodzenia roślinnego. To silnie działające olejki o różnorodnym działaniu – największe znaczenie mają substancje działające oczyszczająco, przeciwzapalnie i regenerująco. Powoduje usunięcie grzybów i wirusów, które mogą być odpowiedzialne za słyszenie charakterystycznych „szumów”.

 • Olejek słodki migdałowy – działa jako baza – dzięki niemu inne składniki dłużej utrzymują się i tym skuteczniej działają. Usuwa martwe komórki i nawilża skórę.
 • Olej z nasion słonecznika – wzmacnia warstwę ochronną skóry, regeneruje i rozmiękcza naskórek zwiększając jego elastyczność (a przy tym działa przeciwzapalnie).
 • Olej kokosowy – komponent jest potocznie nazywany „olejem piękności”, gdyż pozytywnie wpływa na wygląd skóry i włosów. Preparat Auresoil Sensi & Secure korzysta natomiast z jego właściwości nawilżających, łagodzących i antybakteryjnych.
 • Olej z orzechów makadamia – wykazuje działanie nawilżające, oczyszczające i odżywiające skórę.
 • Olej arganowy – działa kojąco, wzmacniająco i ochronnie na skórę.
 • Olejek goździkowy – w kosmetykach do ochrony uszu przynosi ukojenie, ale także zapobiega i zwalcza infekcje.
 • Ekstrakt z liści oczaru wirginijskiego – działa grzybobójczo, antybakteryjnie, przeciwirusowo, ściągająco i przeciwzapalnie. Poprawia krążenie krwi i działa antyoksydacyjne.
 • Olejek z trawy cytrynowej – posiada silne właściwości przeciwgrzybiczne, przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe. Zmniejsza pory, hamując wydzielanie łoju. Rozgrzewa i zapobiega zapaleniom.
 • Ekstrakt z mirry – działa nie tylko oczyszczająco i przeciwzapalnie, ale pozwala także pozbyć się brzydkiego zapachu. Zamyka pory w skórze, zmniejszając wydzielanie potu. Działa kojąco na podrażnioną skórę
 • Ekstrakt z liści szałwii lekarskiej – to znany środek stosowany w ziołolecznictwie i kosmetyce o działaniu antyseptycznym i ściągającym
 • Wyciąg z babki lancetowatej – w środkach do ochrony uszu szczególnie wartościowe jest działanie oczyszczające i przeciwzapalne.
 • Wyciąg z kwiatów gardenii tahitańskiej – to komponent łagodzący, wzmacniający naczynia krwionośne, przeciwzapalne i zapachowe.

Kto nie powinien stosować Auresoil Sensi & Secure?

Niestety, nie wszyscy powinni swobodnie korzystać z preparatu Auresoil Sensi & Secure. Są osoby, którym nie jest on polecany. Dotyczy to przede wszystkim osób uczulonych na którykolwiek składnik preparatu albo szczególnie wrażliwych, u których reakcje alergiczne pojawiają się znienacka, po kontakcie olejków ze skórą.

Olejek jest przeznaczony wyłącznie do stosowania do ucha. Nie można go jednak wprowadzać do środka jeśli jest ono mocno podrażnione, znajduje się w nim ciało obce, rozwinęła się już choroba uszu albo błona bębenkowa została przebita. W takiej sytuacji preparat zaszkodziłby dodatkowo.

Jednocześnie należy pamiętać, że Auresoil Sensi & Secure nie może być wkrapiany do nosa, ust czy oczu. Powinien być przechowywany w zacienionym miejscu, bez wystawiania go na słońce oraz w oryginalnym opakowaniu.

Jakie są opinie specjalistów o Auresoil Sensi & Secure?

Preparat do pielęgnacji i ochrony uszu Auresoil Sensi & Secure przeszedł badania naukowe, które udowodniły jego zapobiegawcze i doraźne działanie, a także bezpieczeństwo stosowania.

Auresoil Sensi & Secure ma bardzo dobre opinie, na które z łatwością można natknąć się w Internecie, w czasie poszukiwania środków pielęgnacyjnych do uszu. Jest polecany przez specjalistów jako jeden z lepszych środków.

Naukowcy zazwyczaj chwalą jego szybkie działanie oraz fakt, że użytkowanie jest proste dla każdego. Dodatkowo informują, że przynosi oczekiwane efekty. Mowa jest także niejednokrotnie o przystępnej cenie, w stosunku do innych, podobnych preparatów.

Jakie są opinie użytkowników o stosowaniu preparatu Auresoil Sensi & Secure?

„Pracuję w dużej korporacji w stolicy. Nie to żebym skarżyła się, ale ten ciągły pośpiech, życie w biegu i w dodatku w hałasie ma swoje negatywne strony, których nie sposób zbagatelizować. Od pewnego czasu zauważyłam, że praca w biurze ma też mniej oczywiste (np.: od stresu) konsekwencje: stopniowo pogarszał mi się słuch, zdarzały się momenty rozkojarzenia, nie wyłapywałam, jeśli ktoś mówił cicho lub szeptem. Zaczęłam stosować Auresoil Sensi & Secure raz w tygodniu. Obecnie moja kuracja trwa już kilka miesięcy i czuję się lepiej. Po badaniu u audiologa okazało się, że nie mam żadnych problemów ze słuchem. Wcześniejsze zaburzenia nie tylko zostały zahamowane, ale jeszcze uwsteczniły się”Małgorzata, lat 35

„Moje problemy ze słuchem to niestety wina mojej pracy. Jestem rolnikiem. Pracuje w ciągłym hałasie. Kto ma gospodarkę, ten wie o co chodzi. Używam wtyczek do uszu, ale mój MTZ a także inne maszyny są na tyle głośne, że słyszę je jeszcze długo po tym, jak skończę pracę. W dodatku – trochę wstyd się przyznać, miałem także problem z woskiem w uszach. Myję się codziennie. Wcześniej i to nie pomagało. Aż żona (sprytna bestia) podsunęła mi Auresoil Sensi & Secure. Używałem go często, nawet 2-3 razy w tygodniu (już żona tego dopilnowała). Po pewnym czasie, zauważyłem, że moje uszy są czyste. Z czasem zacząłem trochę lepiej słyszeć. Żona przestała zwracać mi uwagę, że krzyczę w czasie rozmowy. Polecam Auresoil Sensi & Secure ”.Marek, lat 37

„Jestem nauczycielką matematyki w szkole podstawowej. Przyzwyczaiłam się do pracy w hałasie, chociaż na lekcji jest to oczywiście niedopuszczalne. Niemniej jednak uczniowie mają to do siebie, że zobaczą każde uchybienie u nauczyciela, które później skrzętnie wykorzystują. Może to być plama na bluzce, krzywy ząb, wada wymowy, drobinka łupieżu na bluzce czy wosk w uszach. To jeden z powodów, dla którego trzeba nie tylko wzbudzać szacunek wiedzą, ale także starannie dbać o siebie. Dlatego, gdy koleżanka poleciła mi Auresoil Sensi & Secure, sięgnęłam po olejek bez zastanowienia. Szczerze mówiąc wcześniej nie przypuszczałam, że są takie środki, które dogłębnie oczyszczają uszy (zewnątrz i wewnątrz) a jednocześnie chronią organizm przez zaburzeniami słuchu. Stosuję olejek regularnie od miesięcy i jestem zadowolona. Dbam o higienę i swoje zdrowie. Rezultaty są zauważalne.”Magda, lat 29

Czy warto stosować preparat Auresoil Sensi & Secure? Nasza opinia

Higiena uszu to temat, który często jest bagatelizowany. Zaniedbywanie go może skończyć się poważnymi konsekwencjami dla zdrowia. W epoce, gdy wszędzie wokoło obecny jest hałas a cisza dla wielu osób jest wręcz niepokojąca, trzeba szczególnie dbać o narządy słuchu. Auresoil Sensi & Secure o kompleksowym działaniu pomoże zarówno utrzymać czystość uszu jak i poprawi jakość słyszenia.

UWAGA: Przez limitowany okres czasu oficjalny dystrybutor kropli na poprawę słuchu AURESOIL SENSI & SECURE, ma dla naszych czytelników ofertę specjalną. Wiąże się z nią 100% gwarancja zwrotu pieniędzy za wykupioną kurację w przypadku gdy nie przyniesie ona oczekiwanych efektów.


Kliknij tutaj aby kupić krople AURESOIL SENSI & SECURE

użyj TEGO linku aby otrzymać DARMOWĄ DOSTAWĘ

 

Promocja trwa do: 2019.07.25 do godziny 23:59

Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja jest ograniczona czasowo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.