Dietonus – opinia o sposobie na zrzucenie kilogramów

We współczesnych czasach problem nadwagi staje się coraz bardziej powszechny, a ze związanymi z nią dolegliwościami boryka się wiele osób. Powrót do dobrej sylwetki dotychczas wymagał wielu wyrzeczeń, diet i ogromnego wysiłku. Nierzadko, pomimo tego, walka ze zbędnymi kilogramami kończyła się porażką i rezygnacją. Postanowiono bliżej przyjrzeć się problemowi i odkryto, że w większości przypadków dzieje się tak dlatego, że nie zdajemy sobie sprawy z wpływu naszych biologicznych rytmów na proces odchudzania.

Czym są biologiczne rytmy?

Biologiczne rytmy to okresowe zmiany natury i intensywności procesów biologicznych w ciągu dnia. Tym terminem są więc określane między innymi wszystkie różnice w funkcjonowaniu narządów wewnętrznych, komórek, tkanek, aktywności mózgu czy szybkości metabolizmu, na które wpływ ma pora w jakiej się znajdujemy. Jakie znaczenie ma to dla skutecznej utraty wagi? Nasz organizm funkcjonuje inaczej rano niż w południe i jeszcze inaczej wieczorem. Tylko z tą wiedzą jesteśmy w stanie efektywnie działać i zrzucić zbędne kilogramy bez wysiłku i nadmiernego wycieńczania organizmu. Jak wykorzystać biologiczne rytmy w tym celu? Najlepiej stosując produkt, który jest dostosowany do zmian, jakie zachodzą w ciele wraz z porą dnia i odpowiednio na nie wpływa, ułatwiając schudnięcie. Liderem na rynku są tu tabletki Dietonus, które pomogły już tysiącom osób w walce z nadwagą.

Co to Dietonus i dlaczego to najlepszy wybór dla osób odchudzających się?

Dietonus to innowacyjny produkt opracowany przez czołowych specjalistów, którego zadaniem jest pomoc osobom borykającym się z nadwagą lub też chcącym zrzucić kilka zbędnych kilogramów w szybkim czasie. Jego specjalna formuła działa w zgodzie z naturalnymi biologicznymi rytmami organizmu, sprawiając, że bez dużego wysiłku i wyrzeczeń będziemy mogli cieszyć się wymarzoną sylwetką. Ma pozytywny wpływ także na walkę ze skutkami nadmiernej masy ciała, takimi jak: cukrzyca, nadciśnienie, wysoki cholesterol. Jest przy tym bezpieczny i nie powoduje niepożądanych skutków ubocznych. Dietonus jest odpowiedni dla każdego, kto chce w krótkim czasie zadbać o powrót do prawidłowej, wymarzonej wagi oraz poprawić ogólny stan swojego zdrowia oraz cieszyć się lepszym samopoczuciem.

Dlaczego Dietonus działa tak rewelacyjnie?

Swoje znakomite działanie Dietonus zawdzięcza składowi opracowanemu zgodnie z najnowszymi, specjalistycznymi badaniami, przeprowadzonymi przez wykwalifikowanych naukowców. Skuteczność gwarantuje też użycie odmiennych składników w tabletkach przeznaczonych na różną porę dnia. Kiedy przyjrzymy się im dokładnie, odkryjemy, że receptura jest w pełni naturalna. Możemy więc mieć pewność, że nie przyjmujemy chemicznych substancji, które mogłyby spowodować problemy zdrowotne. Kuracja przy użyciu produktu Dietonus składa się z zażywania trzech tabletek dziennie, czyli trzech etapów zależnych od cyklu dobowego. Pochylmy się nieco bardziej nad każdym z nich, by odkryć przyczyny tak efektywnego działania.

Etap poranny: Tutaj znajdziemy składniki kojarzące nam się głównie z ich działaniem rozgrzewającym, a także zbawienną rolą dla przyśpieszenia metabolizmu i zwiększenia aktywności organizmu. Są to: kofeina, synerfyna, kurkuma, żeń-szeń, guarana. Ten etap ma za zadanie pobudzić nasze ciało do spalania większej ilości energii, a więc i kalorii, poprzez produkcję ciepła. Nie należy się martwić, że przez to będziemy mniej wypoczęci czy wydolni. Odpowiednie pobudzenie zapewnia kofeina i synerfyna. Na szczególną uwagę zasługuje ta druga, ze względu na jej dodatkowe właściwości zmniejszające apetyt. Nasze posiłki staną się mniej obfite. Nie od dziś wiadomo, że im mniej dodatkowych kalorii dostarczymy do organizmu, tym łatwiej i szybciej przebiegnie proces odchudzania. Etap poranny kuracji Dietonus ma pozytywny wpływ na napięcie mięśniowe oraz koncentrację. Pozwala nam przygotować się na cały dzień pełen wyzwań.

Etap dzienny: Skład tej tabletki jest już odmienny od tej znanej z etapu porannego. Odpowiada odpowiednio na zmianę naturalnych rytmów biologicznych, jakie zaszły w organizmie wraz z nastaniem południa.

 • Pierwszym składnikiem jest bromelaina, czyli naturalny enzym pochodzący z ananasa. Usprawnia on trawienie białek, zapobiegając ich odkładaniu się w układzie pokarmowym i związanymi z tym dolegliwościami. Hamuje także apetyt, dodatkowo wspomagając nas w walce ze zbędnymi kilogramami.
 • Drugi na liście składu jest 5-hydroksytryptofan. Skojarzenie tej nazwy głównie z laboratorium chemicznym jest błędne. Dietonus jest w pełni naturalnym środkiem, nie zawierającym sztucznych substancji. 5-Hydroksytryptofan jest pochodną od aminokwasu tryptofanu, który jest niezbędny do produkcji serotoniny – hormonu szczęścia. Występuje w naszym ciele na co dzień. Do preparatu Dietonus jest pozyskiwany głównie z nasion czarnej afrykańskiej fasoli. Odpowiada za prawidłowy przebieg trawienia, dobry nastrój oraz reguluje pracę całego organizmu.
 • Kolejną pomocą w walce z nadwagą jest koreański forskol, pozyskiwany z pokrzywy rosnącej w rejonach Azji. Przyśpiesza metabolizm i spalanie tkanki tłuszczowej, a także znacząco obniża poziom złego cholesterolu we krwi.
 • Następna jest L-karnityna, mobilizująca cały organizm do czerpania energii z nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Jest to aminokwas niezbędny w każdej diecie, a jego dodatkowa porcja szybko, skutecznie i bez wysiłku pomoże nam osiągnąć idealną wagę.
 • Ostatnim składnikiem jest znany wszystkim dobrze pieprz. Zawarta w nim piperyna likwiduje tkankę tłuszczową oraz zakłóca aktywność genów odpowiedzialnych za produkcję nowych komórek tłuszczowych. Wszystkie te substancje zapewniają tabletce z etapu dziennego rewelacyjne działanie.

Etap wieczorny: Odchudzanie jest o wiele łatwiejsze, gdy dzieje się to równie efektywnie przez całą dobę. Tabletka przeznaczona na wieczór zapewnia taki efekt.

W jej składzie znajdziemy:

 • Owoce tamaryndowca malabarskiego, czyli inaczej mówiąc popularniej ostatnio garcynii. Ma ona właściwości powodujące szybki spadek masy ciała oraz hamujące apetyt.
 • Morwa, również znajdująca się w produkcie Dietonus, jest naturalnym sojusznikiem w walce z cukrzycą, gdyż redukuje nadmiar glukozy i insuliny we krwi. Zapobiega także odkładaniu się tłuszczów w wątrobie.
 • Kolejna jest spirulina, czyli zielonkawo-niebieska alga pochodząca z rejonów ciepłych oceanów i mórz. Ma kompleksowe zastosowanie przy profilaktyce i leczeniu skutków zbyt dużej masy ciała. Obniża poziom złego cholesterolu, ciśnienie krwi, oczyszcza organizm z metali ciężkich, nagromadzonych w nim na skutek złej diety.
 • Czwartym elementem jest waleriana. Zastosowana została tutaj w szczególności ze względu na porę, w jakiej przyjmujemy tabletki z ostatniego etapu. Wycisza przed snem, koi nerwy, redukuje wpływ stresu na ciało. Sprawia, że nie występują problemy z zasypianiem i pozwala na obudzenie się wypoczętym i w dobrym nastroju.
 • Całość dopełnia pokrzywa, oczyszczając organizm z toksyn, bogata w składniki niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów biologicznych. Wspomaga także spalanie tkanki tłuszczowej. To połączenie zapoczątkowuje tak zwane nocne spalanie tłuszczów. Dzięki temu zjawisku tkanka tłuszczowa jest redukowana równie efektywnie jak w dzień. Oczyszczany jest cały organizm: narządy, limfa, krew ze zbędnych produktów przemiany materii, toksyn i metali ciężkich. Metabolizm ulega poprawie, usuwany jest nadmiar wody i soli, samopoczucie ulepsza się. Reguluje się także cykl dobowy, zmniejszają skutki stresu.

Podzielenie kuracji na te trzy etapy sprawia, że Dietonus jest tak innowacyjny i skuteczny. Działa według naturalnych potrzeb ciała, regulując je i dostosowując na potrzeby procesu odchudzania. Pobudza organizm do większego spalania tkanki tłuszczowej i redukcji wagi.

Jak stosować Dietonus?

Po otworzeniu opakowania szybko można dostrzec, że obecne tam tabletki różnią się od siebie kolorem. W ten sposób zostały odróżnione te z etapu porannego, dziennego i wieczornego. Jest to wygodne rozwiązanie, ponieważ ciężko je ze sobą pomylić. Kolory także są intuicyjne:

 • Na rano biała kapsułka
 • W południe czerwona
 • Na wieczór niebieska

Należy je popić wodą i zażywać przed posiłkiem. Kurację należy stosować regularnie, bez przerw, gdyż może ona być wtedy mniej efektywna. Nie istnieją żadne przeciwwskazania do zażywania Dietonus. Jest to produkt całkowicie naturalny, nie odnotowano skutków ubocznych po jego zażywaniu.

Czy dotychczasowy tryb życia i dieta muszą ulec zmianie, by Dietonus był skuteczny?

Każdy, kto próbował zrzucić zbędne kilogramy przyznaje, że jest to trudne i wymaga wielu wyrzeczeń. Formuła Dietonus jest jednak skomponowana tak, by umożliwić uzyskanie idealnego efektu bez zbędnego wysiłku. Skuteczność potwierdziły już tysiące zadowolonych konsumentów, którym pomógł on w schudnięciu i polepszeniu stanu zdrowia. Nie musieli oni zmieniać swojej diety. Dietonus sprawiał, że ich apetyt ulegał zmniejszeniu a głód się nie pojawiał. Spadki wagi sięgały nawet dziesięciu kilogramów w przeciągu tygodnia. Znacząco polepszyło się ich samopoczucie, stali się bardziej wypoczęci, mieli więcej energii i chęci do działania. Badania wykazały też u nich zmniejszone ryzyko zawału serca, cukrzycy czy marskości wątroby.

Czy Dietonus jest skutecznym rozwiązaniem problemu nadwagi? Nasza opinia

Dzięki uwzględnieniu biologicznych rytmów Dietonus stał się prawdziwą nowinką dla specjalistów oraz osób borykających się z problemem nadwagi. Jego zaskakująca skuteczność pomogła już tysiącom osób w walce o swoje zdrowie. Zdecydowanie jest to preparat godny polecenia dla każdego, kto chce osiągnąć dobrą sylwetkę i zmniejszyć ryzyko zachorowania na choroby związane z otyłością. Trzy tabletki Dietonus zostały odpowiednio dobrane do rytmu dnia. Zawierają odpowiednio dopasowane składniki o właściwościach odchudzających, które w sposób kompleksowy wpływają na spalanie tkanki tłuszczowej. Już jedna kuracja Dietonus wystarczy, by uzyskać spektakularne efekty. Dzięki Dietonus kuracja odchudzająca jest precyzyjnie zaplanowana bez konieczności sięgania po pomoc dietetyka!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.