Soundimine Earelief – opinia o urządzeniu na poprawę słuchu

Każdy z nas, bez względu na wiek czy płeć, pragnie cieszyć się otaczającym go światem. Poznawać go wszystkimi zmysłami jak wzrok, słuch, dotyk czy smak. Jednak współcześnie wiele osób walczy z problemem jakim jest niedosłuch. Przyczyn tego schorzenia jest wiele, do których należą między innymi szkodliwe środowisko pracy, zbyt głośna muzyka czy tzw. „smog akustyczny” występujący w miastach. Więc jak radzić sobie z tym problemem współczesnego świata? Czy istnieje skuteczne rozwiązanie? Otóż tak, istnieje! Jest nim Soundimine Earelief! Niewielkiej wielkości urządzenie pomoże Ci już dziś cieszyć się otaczającym światem! Ale to nie wszystko! Pełna kuracja zawiera również Multilan Active, by wspierać słuch nie tylko od zewnątrz, ale również od wewnątrz. Wypróbuj już dziś pełną kurację i ciesz się z szybkich rezultatów!

Co wyróżnia Soundimine Earelief?

Jest to niewielkich gabarytów urządzenie wspomagające słuch. Zawiera ono elastyczne nasadki, które można dopasować do każdego kształtu ucha. Dodatkowo chronią przed niekontrolowanym przesuwaniu się aparatu, jak i również zapobiegają powstawaniu tzw. sprzężenia akustycznego poprzez blokowanie drogi dźwięku z głośnika do mikrofonu. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom i uniwersalnemu kolorowi Soundimine Earelief zapewnia dyskrecję w jego użytkowaniu, zarówno podczas spotkań rodzinnych jak i biznesowych. Ponadto poprzez regulację wzmocnienia, aparat daje możliwość dopasowania jego działania indywidualnie do potrzeb każdego z nas. Ale to nie koniec zalet tego niezwykłego produktu! Dodatkowym atutem jest szybkość jego działania, która już po paru godzinach stosowania zapewnia poprawę w odbiorze dźwięków oraz wyposażenie w aż 5 zatyczek silikonowych, które pozwolą na idealne dopasowanie urządzenia do budowy ucha. Wszystko to z myślą o Tobie!

Kompleksowa kuracja gwarantem sukcesu!

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii nanoprocesorów i mikroelektroniki Soundimine pozwala usłyszeć o wiele więcej w lepszej jakości. Jako jedyne urządzenie pozwala na siedmiokrotnie dokładniejsze wychwycenie fal dźwiękowych, jak i również aż 300% szybsze wyłapanie ich z otaczającego świata. Dodatkowo częstotliwość fal docierających do mózgu jest natychmiast zmieniania, następuje również eliminacja szumów i zakłóceń by jakość dźwięku była najlepsza. Ponadto aktywna regulacja pozwala na indywidualne dostosowanie urządzenia w każdej chwili i sytuacji. Dzięki Soundimine Earelief nie tylko usłyszysz dźwięki z większego dystansu, ale również pozbędziesz się uporczywych migren będących skutkiem niedosłuchu!

Nie można zapominać, że kompleksowa kuracja to nie tylko asystent słuchu, ale również regeneracja narządu słuchu za pomocą suplementu Multilanactivlan. Nie jest to kolejny zwykły suplement jakich wiele. Dzięki niezwykle dokładnie dobranym składnikom zapewnia szybką i nieinwazyjną „naprawę” narządu słuchu od wewnątrz. Do najważniejszych komponentów Mulilanactivlan’u należą między innymi:

 • Miłorząb japoński posiadający silne właściwości przeciwutleniające neutralizuje wolne rodniki, a zatem zapobiega uszkadzaniu komórek oraz tkanek. Ponad to odżywia je, chroni przed stanami zapalnymi i uszkodzeniami, co bezpośrednio spowalnia ich proces starzenia. Dodatkowo korzystnie wpływa na ciśnienie krwi, czego konsekwencją jest wyeliminowanie tzw. szumów usznych oraz powracających migren.
 • Cytrynian magnezu, który łączy w sobie kwas cytrynowy z węglanem magnezu. Ta kombinacja tworzy najlepiej przyswajalną dla organizmu formę magnezu. Pozwala ona na prawidłowe utrzymanie działania układu nerwowego, mięśniowego, jak i również immunologicznego. Udowodniono, że cytrynian magnezu redukuje siłę i częstotliwość występowania migreny.
 • Glukonian cynku odgrywający ważną rolę w metabolizmie komórek oraz błon komórkowych. Dodatkowo wspomaga regulację ciśnienia krwi, zapobiega działaniu wolnych rodników, wspomaga syntezę białek oraz węglowodanów w organizmie.
 • Koenzym Q10 jest najwydajniejszym sposobem na prawidłowe i energetyczne odżywienie komórek nerwowych. Dowiedziono, że zapobiega nawrotom migreny, skutecznie zapobiega zmianom zachodzącym w uchu wewnętrznym oraz drogach nerwowych.

Regeneracja słuchu od wewnątrz – jesteśmy za!

Wspomagający kurację suplement Activlan zapewnia rezultaty już po czterech tygodniach stosowania. Efekty jakie uzyskuje się po zastosowaniu kompleksowej kuracji odbywa się na trzech głównych płaszczyznach:

 1. Eliminacji problemu słyszenia z dalszych odległości – gdzie problem dźwięków niedocierających do mózgu zostaje wyeliminowany, a Ty znów cieszysz się z rozmów z rodziną.
 2. Regeneracja komórek słuchowych – zapewnienie codziennej regeneracji komórek słuchowych, dzięki czemu dźwięk dociera do mózgu czystszy i wyraźniejszy.
 3. Naturalne wyostrzenie słyszenia z dystansu – następuje maksymalizacja zdolności słyszenia, stres spowodowany niedosłyszeniem zmniejsza się, uczucie dyskomfortu psychicznego maleje.

Skuteczność działania Mulilanactivlan’u została udowodniona naukowo poprzez badania dr Adama Fishermana w Toronto. Wykazano, że po czterotygodniowym stosowaniu suplementu aż 87% badanych potwierdziło poprawę słuchu. Natomiast 67% z nich poświadczyło, że lepiej słyszy dźwięki z większych odległości.

Gwarancja potrójnej satysfakcji – jakość, oryginalność, zadowolenie!

 • Jakość – dzięki dokładnie dobranym proporcjom składników każda kapsułka uwalnia odpowiednią ilość kompleksu wspomagającego układ narządu słuchowego,
 • Oryginalność – naukowcy skrupulatnie przebadali i opracowali formułę Mulilanactivlan’u, byś miał pewność, że dostajesz produkt skuteczny i bezpieczny,
 • Zadowolenie – liczne testy kliniczne, opinie badanych oraz zespołu specjalistów z całej Europy potwierdzają lecznicze działanie suplementu.

Tylko działanie dwupłaszczyznowe da skuteczny i gwarantowany sukces w walce z problemem niedosłuchu, więc nie zwlekaj i wypróbuj już dziś!

Dla kogo przeznaczona jest terapia Soundimine Earelief?

Jeśli cierpisz na nieustanne bóle głowy, masz niedosłuch lub słuch osłabiony w wyniku ciągłego działania nadmiernego hałasu to kuracja przeznaczona dla właśnie dla Ciebie! Ponad to wskazaniami do stosowania Soundimine Earelief są: postępująca utrata słuchu, szumy w uszach, różnego typu uszkodzenia narządu słuchu oraz ogólnie pojmowany słaby słuch. Dodatkowo kompleksowe leczenie może być stosowane niezależnie od stopnia ubytku:

 • Lekkiego, gdzie osoby nie słyszą mowy w hałasie oraz dźwięków cichych.
 • Średniego, tutaj u osób występuje problem ze słyszeniem dźwięku średniego oraz cichego, również jak w przypadku ubytku lekkiego pojawiają się trudności ze słyszalnością mowy w hałasie.
 • Głębokiego słyszalne są tylko bardzo głośne dźwięki.
 • Resztki słuchowe, gdzie osoba słyszy dźwięki w granicach 100-120dB.

Kuracja przeznaczona jest dla osób bez względu na wiek, płeć, rodzaj wykonywanej pracy. Dzięki naturalnym składnikom nie ma obaw przy stosowaniu z innymi lekami.

Stosowanie kompletnej (Soundimine + Multilan Active) kuracji nigdy nie było takie proste!

Zasada działania i używania zestawu Soundimine Earelief wraz suplementem Multilan Active jest dziecinnie prosta! Wystarczy, że zapoznasz się z kilkoma zasadami obsługi urządzenia:

 1. Wybierzesz odpowiednią nakładkę silikonową dopasowaną indywidualnie do kształtu Twojego ucha,
 2. Ustawisz przycisk na oznaczeniu ON (włączony),
 3. Pokrętłem do regulacji głośności ustawisz poziom natężenia dźwięku przesuwając je w lewo,
 4. Pamiętaj nie brać urządzenia pod prysznic, do wanny, nie należy bezpośrednio zanurzać go w wodzie,
 5. Nie zaleca się spania z aparatem umieszczonym w uchu,
 6. Należy uważać, aby Soundimine Earelief było poza zasięgiem dzieci oraz zwierząt,
 7. Powinno się regularnie osuszać urządzenie, zwłaszcza w przypadku osób wykonujących wysiłek fizyczny oraz skłonnych do nadmiernego pocenia się. Dbanie o higienę asystenta słuchu zapewnia poprawność jego działania i tym samym komfort użytkowania,
 8. Ładowanie urządzenia uzależnione jest od stanu baterii, dioda świecąca na zielono oznacza pełne naładowanie,
 9. W przypadku pierwszego użycia pełny czas ładowania wynosi 8 godzin, natomiast każde kolejne jedynie 4 godziny,
 10. Bateria przy pełnym naładowaniu działa aż do 12 godzin!

Stosowanie suplementu Multilan Active jest równie proste! Wystarczy, że określisz jak długo trwają Twoje problemy ze słuchem, aby określić jak długo powinieneś stosować kurację.

Dla osób mających kłopoty ze słuchem:

 • Do 2 lat- kuracja dwumiesięczna (1 opakowanie),
 • Od 2 do 5 lat- kuracja czteromiesięczna (2 opakowania)
 • Powyżej 5 lat- kuracja sześciomiesięczna (3 opakowania).

Dawkowanie jest w pełni bezpieczne dzięki naturalnym składnikom suplementu. Należy przyjmować po jednej kapsułce dwa razy dziennie przed posiłkiem, pozwoli to na szybszewchłonięcie się drogocennych składników, a w związku z tym lepsze efekty.

Nigdy leczenie i wspomaganie narządu słuchu nie było takie proste! Nie zwlekaj i już dziś zostań posiadaczem kompletnej kuracji!

Skuteczność Soundimine Earelief – Wyniki badań nie kłamią!

Każdy bez względu na wiek i płeć narażony jest na problemy ze słuchem. Biorąc pod uwagę statystyki problem ten dotyka częściej mężczyzn niż kobiety. Z badań wynika, że ośmiokrotnie większe ryzyko ponoszą mężczyźni! Ponad 77% Polaków około 60-dziesątego roku życia deklaruje, że ma problemy ze słuchem. Aż 25% osób między 65-70 rokiem życia stwierdza, iż z dnia na dzień słabiej słyszą. Natomiast 1 na 3 Polaków zauważa u siebie stale pogarszający się problem niedosłyszenia. Czy tak musi być? Czy nie jesteśmy w stanie temu zaradzić? Otóż nie! Możemy temu skutecznie i bezpiecznie zapobiegać stosując dwupłaszczyznową kurację Soundimine Earelief wraz z suplementem Multilan Active.

Badania pokazały, że w krótkim czasie następuje poprawa słuchu aż w 50%, w wyniku czego odbieranie zakresu dźwięku na większych przestrzeniach przestaje sprawiać kłopot. O 2/3 zwiększa się czytelność usłyszanych wypowiedzi, a o 47,5% potęguje się zdolność słyszenia szeptu i cichej mowy. Ponad to udowodniono, że bóle migrenowe z czasem występowały rzadziej, ąż w końcu zanikły całkowicie. Badani przestali narzekać również na dyskomfort psychiczny spowodowany niedosłuchem, zgłaszali ustąpienie szumu w uszach, jak i również poprawę samopoczucia i jakości snu. Naukowcy stwierdzili, że przy stosowaniu kompletnej kuracji, aż o 80% został odciążony ośrodek słuchu. Przekonaj się i Ty jak łatwo i przyjemnie możesz poprawić jakość swojego życia lub bliskiej osoby!

Articles you may like:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.